Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Чи потрібно знімати компресійні панчохи на ніч

Лікарі радять, щоб терапевтичний вплив давить трикотажу тривало протягом усього дня. Білизна надягають відразу після пробудження, не встаючи з ліжка. Вироби носять постійно і, як правило, знімають на час сну.

Оптимальний термін використання давить білизни з профілактичною метою - 6 годин на добу. Тривалість вплив вироби 1-3 класу компресії визначається лікуючим лікарем в залежності від стану здоров'я пацієнта.

Використання компресійного трикотажу в нічний час

Знімати чи на ніч компресійні панчохи?

В медицині не існує прямої заборони на носіння вироби уві сні. Все залежить від самопочуття хворого, результатів обстеження і рекомендацій лікаря.

Вироби 1-2 ступеня компресії рекомендується використовувати в денний час. Під час сну кінцівки знаходяться в горизонтальному положенні, не так сильно втомлюються як днем і ризик виникнення набряків в цей час мінімальний, тому хворим можна не надягати компресійні панчохи на ніч.

Коли потрібно спати в компресійних панчохах

При істотних трофічних порушеннях і після операцій на венах нижніх кінцівок потрібно цілодобове використання давить білизни. Вночі спати в компресійних панчохах можна, тільки якщо лікар дав однозначні рекомендації до носіння вироби 24 години на добу.

Для носіння в нічний час не рекомендовані колготки сильному ступені компресії, оскільки це може привести до погіршення кровообігу в ногах. Зазвичай цілодобове носіння колготок не перевищує 3-х діб. Після цього хворому дозволяється спати без давить білизни.

Використання трикотажу під час вагітності

Компресійні панчохи при вагітності використовують тільки в денний час, обмежуючись кількома годинами. Вночі давящее білизна може:

  • приносити дискомфорт;
  • пережимати кінцівки;
  • викликати порушення сну.

Вибрати відповідні варіанти для вагітних жінок і пацієнтів з варикозом можна в ортопедичних салонах ОРТОТЕКА, де висококваліфіковані консультанти допоможуть підібрати компресійний трикотаж саме для Вас. Ми пропонуємо сертифікований лікувальний трикотаж за доступними цінами.

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время