Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Користь і шкода ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття застосовується як ефективний засіб для лікування деформацій стопи і різних порушень опорно-рухового апарату. Вона робить істотний вплив на будову стопи. Тому поряд з користю можливий і шкоду ортопедичного взуття. Важливо розуміти, що це саме лікарський засіб, який призначається лікарем. Без наявності вагомих причин або з профілактичними цілями купувати даний вид взуття не рекомендується. Це може принести серйозний негативний ефект.

Як не нашкодити ортопедичним взуттям дітям?

Дитяче ортопедичне взуття ділиться на дві основні категорії - складну і малосложную. Кожен з цих видів має своє призначення і показання до застосування. Це необхідно враховувати, щоб в повній мірі використовувати плюси ортопедичного взуття і виключити негативний вплив на здоров'я.>

Малосложная ортопедичне взуття має більш легкі коригувальні властивості і застосовується на початкових етапах розвитку порушень. Її призначають при варусной або вальгусной деформації стопи, плоскостопості, п'яткових шпори, різних розмірах стоп і інших порушеннях. Основними ефектами від носіння є:

 • компенсація наявних дефектів;
 • попередження або уповільнення розвитку деформації стопи;
 • фіксація результатів лікування, збереження виправленої форми стопи.

Складна взуття призначається лікарем при деформаціях в вираженій формі і серйозних патологіях. Її виготовляють індивідуально для пацієнта. Користь ортопедичного взуття цього типу полягає в наступному:

 • формування правильного росту кісток стопи;
 • запобігання розвитку патологій;
 • забезпечення нормального виконання функцій стопи;
 • усунення порушень м'яких тканин;
 • правильний розподіл навантаження для зниження стомлюваності і больових відчуттів.

Взуття кожного з цих видів призначається тільки при наявності патології або виявленої у дитини схильності до порушень. При правильному розвитку стопи і відсутності реальних приводів для занепокоєння її носити не потрібно.

Як правильно вибрати ортопедичне взуття для дитини

При виборі ортопедичного взуття для дитини необхідно чітко орієнтуватися на рекомендації лікаря. При цьому взуття повинне відповідати таким основним вимогам:

 • бути зручною для дитини;
 • строго відповідати за розміром;
 • щільно фіксуватися на нозі;
 • відповідати сезону.

Особливості ортопедичного взуття для дорослихОртопедичне взуття для дорослих також використовується тільки в лікувальних цілях. У зрілому віці стопа вже остаточно сформована, тому спеціальне взуття застосовують для усунення негативних наслідків деформації або порушень її розвитку. Вона дозволяє запобігти прогресуванню захворювання, а також сприяє більш ефективному лікуванню. При наявності ризику розвитку патології з яких-небудь причин, а також на ранній стадії захворювання, запобігти його розвиток допомагає профілактична взуття.

Як і дитячі моделі, доросла ортопедичне взуття застосовується тільки за призначенням лікаря, а її параметри повинні строго відповідати лікарської рекомендації. При цьому вибирати потрібно таку модель, в якій ви відчуваєте себе максимально зручно. Вона повинна ідеально підходити за розміром. Під час носіння не допускається дискомфортних відчуттів. Тому простий примірки недостатньо. При виборі ортопедичного взуття рекомендується походити в ній 10-15 хвилин.

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время