Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Скільки носити компресійний трикотаж після пологів?

При підготовці до пологів важливо забезпечити жінку повним комплектом необхідних медикаментів і медичного приладдя.

В тому числі для багатьох породіль рекомендується взяти в пологовий будинок компресійні панчохи або колготки. Цей спеціальний вид трикотажу забезпечує ефективну профілактику тромбозу і тромбоемболії. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря про те, скільки носити компресійні колготки після операції кесаревого розтину та після природних пологів.

Ризики породіллі

Процес пологів завжди є досить серйозний стрес для організму жінки. При пологах завжди виникає кровотеча, а при кесаревому розтині доводиться мати справу з операційним розрізом. Природна реакція організму в цих випадках спрямована на зупинку крововтрати. В результаті в кров виділяються речовини, які збільшують її згортання.

Це призводить до того, що в венах нижніх кінцівок, які знаходяться в розслабленому стані, можуть утворюватися тромби, наслідком чого можуть стати такі небезпечні явища, як тромбоз або тромбоемболія. Також після пологів у жінки може розвинутися тромбофлебіт і набряки ніг.

Ризики утворення тромбів існують навіть для тих жінок, у яких до цього не було ніяких проблем з венами. При наявності варикозу, венозної недостатності та інших захворювань ці ризики значно зростають.

Дія таких колготок засноване на тому, що вони створюють компресію, яка має максимальні значення в нижній частині ніг і зменшується в зоні стегна. В результаті полегшується виштовхування крові вгору. Крім того, рівномірний тиск підсилює тонус вен, за рахунок чого прискорюється кровообіг і поліпшується робота венозних клапанів. За рахунок цього запобігається застій крові в венах, який є одним з основних чинників утворення тромбів.

Панчохи після кесарева-перетину

Колготки після пологів

Скільки носити компресійні колготки і панчохи після пологів?

Термін носіння залежить:

  • від способу пологів - природні або кесарів розтин;
  • як вони пройшли,
  • від стану породіллі.

Природні пологи:

Найбільш легкими є випадки, коли природні пологи проходять без великих розривів і ускладнень. При цьому жінка не страждає варикозом, серцево-судинними захворюваннями, підвищеним згортанням крові і не має інших проблем. У цих випадках компресійні колготки після пологів потрібно носити в середньому 3-7 днів.

Кесарів розтин:

Більш складним є питання, скільки носити компресійні колготки і панчохи після кесарева. Важливо розуміти, що це велике хірургічне втручання, після якого ризики утворення тромбів зберігаються досить тривалий час. Тому період носіння спеціального компресійного трикотажу в залежності від стану жінки може становити 2-3 тижні. Приблизно на другу-третю добу після операції лікар може дозволити знімати панчохи на ніч, якщо ризики тромбозу і тромбоемболії зменшилися.

При захворюванні варикозом:

Також 2-3 тижні протівоемболіческій тріктотаж потрібно носити після природних пологів жінкам, які страждають:

  • варикозним розширенням вен,
  • підвищеним згортанням крові,
  • венозною недостатністю тощо.
  • Після завершення цього терміну вони можуть повертатися до носіння звичайного компресійного трикотажу, рекомендованого класу компресії.

    Необхідно враховувати, що зазначені вище періоди носіння спеціального трикотажу є орієнтовними. Точний термін, коли можна знімати компресійні панчохи після кесарева або після природних пологів, визначається лікарем за станом жінки.

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время