Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як носити променезап'ястковий ортез

Променевозап'ястний ортез - це ортопедичне виріб, що застосовується для профілактики і терапії захворювань кистей рук. Він забезпечує положення кисті і лучезапястного суглоба, в якому оптимально розподіляються навантаження, забезпечується фіксація і захист від пошкоджень, корекція деформацій. Щоб домогтися максимального корисного ефекту від використання вироби, потрібно знати, як правильно носити ортез на променезап'ястковий суглоб . Також необхідно мати уявлення про правильний вибір бандажа.

При дотриманні правил носіння та правильному підборі, виріб забезпечує виконання таких функцій:

 • запобігання деформацій суглобів кисті;
 • підтримка правильного положення кисті зі збереженням її функціональності;
 • зменшення больових відчуттів і дискомфорту;
 • прискорене відновлення та запобігання травмування кисті.

Показання і протипоказання

Основними показаннями до носіння ортеза на кисть руки є:

 • травми і вивихи кістки;
 • хронічні запалення;
 • відновлення після хірургічних втручань, проведених на кистях і пальцях;
 • пізні стадії деформуючого артрозу, ревматоїдного артриту;
 • паралічі і парези, що виникають на тлі крововиливів в мозок;
 • підвищені навантаження на кисть у спортсменів і людей важкої фізичної праці.

Перед тим, як носити променезап'ястковий ортез, необхідно ознайомитися і з наявними протипоказаннями. Не можна використовувати виріб у разі сильного пошкодження діартрози суглоба, коли показано протезування. Не допускається використання ортеза при наявності злоякісних новоутворень в зоні носіння, при дерматитах і інших захворюваннях шкіри, а також при алергії на матеріали бандажа.

Види ортезів на променезап'ястковий суглоб

Розрізняють такі основні види променезап'ясткових ортезів в залежності від рівня їх жорсткості і ступеня фіксації кисті:

 • М'які. Виготовляються з дихаючого еластичного матеріалу. Ортези цього типу залишають кисть практично повністю рухомий, хоч трохи і обмежують її згинання. Поряд з легкої фіксацією виріб має зігріваючий ефект. Рекомендується до використання при нестабільності суглоба, при ревматоїдному артриті, в період реабілітації.
 • Напівжорсткі променевозап'ястні ортези. Комплектуються спеціальними елементами із пластику або металу, які забезпечують фіксацію середнього рівня з обмеженням рухів кисті. Використовуються для терапії при паралічі, пошкодженнях зв'язок, а також в період відновлення після хірургічних втручань і травм.
 • Жорсткі. Матеріал ортеза армується спеціальним металевим або пластиковим каркасом. Ступінь фіксації кисті можна регулювати за допомогою ременів. Бандажі цього типу застосовують при розривах зв'язок, переломах, дегенеративних змінах стопи, захворюваннях неврологічного характеру, а також при відновленні в ранній післяопераційний період.

Як вибрати променезап'ястковий ортез

Вибір типу бандажа проводить ортопед. Також лікар повинен підібрати необхідний ступінь фіксації кисті і тиску, що чиниться на проблемне місце.

Довговічність і комфорт носіння, а також ефект від використання виробу багато в чому залежить від матеріалу. Основним матеріалами є:

 • нейлон - забезпечує високу довговічність ортеза;
 • еластан - має високий зігріваючий ефект, добре пропускає повітря;
 • спандекс - відрізняється воздухонепроніцаемостью, повністю повторює контури кисті.

При покупці виробу дуже важливо знати, як визначити розмір ортеза лучезапястного суглоба. Вибирати його потрібно відповідно до розмірної сіткою виробника. Якщо вам потрібен ортез для фіксації лучезапястного суглоба, слід виміряти обхват зап'ястя в найширшій частині. Бандаж для фіксації п'ястно-фалангового суглоба вимагає виміру двох величин - обхвату лучезапястного суглоба і довжини кисті.

Носіння і догляд за ортезом

Не менш важливо знати, як носити ортез на променезап'ястковий суглоб. Якщо бандаж придбаний в профілактичних цілях, то його надягають на час впливу на кисть значних навантажень - перед тренуваннями, важкою роботою або підняттям тяжкості.

Правила носіння променезап'ясткових ортезів для лікування визначає лікар. Зазвичай їх носять протягом усього періоду терапії постійно, знімаючи тільки для проведення гігієнічних процедур. У міру відновлення функцій кисті час носіння може скорочуватися.

Догляд за ортезами полягає в їх періодичної пранні. Її проводять у теплій воді (до 40 ° C). Використовувані при цьому кошти повинні бути без вмісту хлору. Сушка здійснюється в приміщенні з хорошим провітрюванням без впливу сонячних променів і штучного обігріву

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время