Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як підібрати гомілковостопний ортез

Гомілковостопній суглоб Щодня відчуває серйозні НАВАНТАЖЕННЯ. В процесі ходьби, Йому доводиться контролюваті роботу стопи під вагою власного тела, перерозподіляючі НАВАНТАЖЕННЯ з п'яти на передню часть стопи. Завдяк нашим гомілковостопнім суглоб Ми можемо ходити впевнена и одночасно плавно.

Через ті, что цею суглоб піддається високим НАВАНТАЖЕННЯ, ВІН Частіше за других схільній до зношування и різного роду травм. У разі травмуванню гомілковостопного суглобу, в Першу Черга нужно его фіксація в анатомічно правильному положенні. Зафіксуваті суглоб в правильному положенні простіше и надійніше за все с помощью ортеза (іноді его ще назівають бандажем).

Для чого потрібен ортез на гомілковостопній суглоб?

Гомілковостопній ортез є ортопедичне віріб, Який надійно фіксує голеностоп з метою его захисту и стабілізації. Це дуже Прості й ефектівні в застосуванні пристрою, Які могут нагадуваті довгий носок.

виготовляють гомілковостопні Ортези з одночасно щільніх и еластичності матеріалів, в Які при необхідності могут вшівається вставки з пластика або даже металу. Фіксуються смороду с помощью ліпучок, ремінців або других кріплень, что дозволяють регулюваті розмір и степень фіксації ортеза. Кроме скроню фіксуючу здатність, Одне з головних достоїнств ортеза Полягає в тому, что ВІН дозволяє кінцівкі рухатіся.

Гомілковостопні Ортези прізначаються з метою:

 1. Іммобілізації гомілковостопного суглобу при цілому комплексі захворювань опорно-рухового апарату.
 2. ПРОФІЛАКТИКИ травм голеностопа у людей, Які ведуть високо активний способ життя (спортсмени, туристи) и схільні до різноманітніх вівіхів, розтягнень, розрівів та ін.
 3. ПРОФІЛАКТИКИ травм и запальний процесів у людей, что ма ють надмірну Вагу.
 4. ПРОФІЛАКТИКИ деформації кісток у пацієнтів, схільніх до таких патологій.
 5. ПРОФІЛАКТИКИ травм и запальний процесів у людей, Які відчувають підвіщене НАВАНТАЖЕННЯ на ноги внаслідок других факторів. Например, професійної ДІЯЛЬНОСТІ.
 6. Зняття больового синдрому.
 7. прискореного термінів одужання. Як показує практика, использование Ортопедичність ортеза Забезпечує значний більш швидке (почти в два рази) Відновлення пошкодженіх тканин, в порівнянні зі звичайний бинтовою пов'язки або еластичні бинтом.

Показання до! Застосування гомілковостопніх ортезів

До прямих показань использование ортезів відносяться:

 • цілий комплекс запально и дегенеративних захворювань (в Першу Черга, артрітів и артрозів), в тому чіслі и хронічніх;
 • переломи в області голеностопа;
 • пошкодження зв'язок різної складності;
 • Вивих и підвівіхі в області голеностопа;
 • нестабільність гомілковостопного суглобу;
 • дитячі вроджені аномалії, рахіт і ін.;
 • профілактика травм у спортсменів і людей з надмірною масою тіла.

Протипоказання до використання гомілковостопних ортезов

 • будь-які серйозні пошкодження шкіри в області голеностопа (рани, опіки, дерматологічні проблеми);
 • відкриті переломи;
 • алергії.

Звертаємо вашу увагу на те, що носіння гомілковостопного ортеза повинен призначити лікар.

Види гомілковостопних ортезов

Розглянемо основні види ортезів на гомілковостопний суглоб, виходячи з їх жорсткості:

 • М'які ортези (легка і середня ступінь фіксації) . Цей вид більше інших нагадує носок, оскільки виготовляється з м'яких матеріалів (переважно тканини). Найчастіше використовується з метою профілактики і лікування травм щиколотки. Найбільш простий у використанні і догляді (легко одягається, стирається і носиться у взутті).
 • Напівжорсткі ортези (сильна ступінь фіксації) . Ці вироби мають більш високу ступінь фіксації завдяки вставкам з пластика або металу. Легко замінюють гіпс. Найчастіше вони оснащені шнурівкою або ременями (для додаткової фіксації). До напівтвердим Ортез вдаються у випадках забоїв і травм голеностопа.
 • Жорсткі ортези (повна ступінь фіксації) . Це ортопедичні вироби з максимальним ступенем фіксації, оснащені жорсткими вставками або шинами. Їх найчастіше використовують при переломах і серйозних захворюваннях суглобів.

Вибираємо розмір гомілковостопного ортеза правильно

Нагадуємо, що ортез повинен призначити лікар, грунтуючись на діагнозі і індивідуальні особливості пацієнта (вік, вага і т.д.) Крім рекомендацій лікаря, необхідно взяти до уваги такі фактори як:

 • розмір стопи;
 • ширину голеностопа, щиколотки, гомілки, щиколотки.

Саме від них буде залежати розміри ортеза гомілковостопного суглоба. І пам'ятайте: чим оптимальніше буде підібраний розмір ортеза, тим краще. І

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время