Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як правильно використовувати ортопедичну подушку

Подушка для сну - дуже корисний виріб, яке допоможе забезпечити комфортний з здоровий нічний відпочинок, стане для вас ефективним засобом профілактики шийного остеохондрозу, допоможе поліпшити загальне самопочуття, додасть бадьорості і сил. Для цього потрібно вибрати якісну і добре підходить вам модель. Крім цього, користувач повинен знати, як правильно спати на ортопедичній подушці. Важливо розуміти, що цей медичний виріб. Дотримання рекомендацій щодо його використання є важливою умовою отримання корисного ефекту. З іншого боку, порушення цих рекомендацій може не тільки звести до нуля користь, але і нанести шкоду. Тому важливо правильно користуватися ортопедичної подушкою.

Правильний сон на ортопедичної подушці

Призначення ортопедичної подушки полягає в тому, щоб підтримувати оптимальне положення шиї і голови людини під час сну. У такому положенні голова разом з шиєю повинні розташовуватися на одній лінії з тілом. Природно, що, поряд з формою вироби, визначальним фактором тут є поза, в якій людина звикла спати.

Найбільш популярними є анатомічні подушки у формі ергономічної хвилі. Вони мають два напіввалик різної висоти, які розташовані вздовж довгої сторони вироби. У просторі між ними утворюється невелике заглиблення. Від бажаної вами пози під час сну залежить те, на якому валику ортопедичної подушки спати.

Для людей, які люблять спати на спині, розташовувати подушку потрібно так, щоб малий валик перебував під шиєю. Навпаки, ортопедична подушка для сну на боці повинна розміщуватися великим валиком під шию. Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете під час сну в будь-якій позі підтримувати природну форму хребта і положення голови. Судини і нерви не будуть пережаті, а тонус м'язів буде оптимальним. Подивитися, яким боком спати на ортопедичній подушці, ви можете на розміщених тут фото.

Крім правильного положення, необхідно дотримуватися і ряд інших рекомендацій. Наприклад, під час сну під ортопедичну подушку можна підкладати руки. Також не допускається її розміщення по діагоналі. Спати потрібно тільки на опуклій стороні - подушку можна перевертати. Використання виробу в таких положеннях може бути шкідливим для здоров'я. Перший час використовувати ортопедичну подушку буде незвично. Однак звикають до неї зазвичай дуже швидко, а корисний ефект якісного виробу набагато перевищує тимчасові незручності.

Багато моделей мають виїмку посередині на краю з боку великого валика. Тому часто виникають питання, як спати на ортопедичній подушці з виїмкою. Такі моделі призначені спеціально для любителів сну на боці. Виїмка використовується для зручного розміщення плеча.

Як потрібно класти ортопедичну подушку

Щоб користь від використання ортопедичної подушки була максимальною, її необхідно правильно розміщувати на ліжку. Лежати на подушці повинні тільки голова і шия людини, а не плечі. Тому класти подушку потрібно біля ліжка. Відразу визначитеся з правильним положенням валиків відповідно до бажаної вами позі сну.

Не слід ставити ортопедичну подушку вертикально, як це роблять зі звичайними подушками, наприклад, під час читання або перегляду телевізора лежачи. У цьому положенні кровоносні судини шиї будуть сильно пережаті, що призводить до появи головного болю.

Рекомендації по догляду

Щоб анатомічна подушка служила довго і ефективно, необхідно виконувати наступні рекомендації по догляду за нею:

  • щотижня слід провітрювати виріб на свіжому повітрі;
  • закриваючи ліжко, не накривайте подушку покривалом або ковдрою, щоб не порушити її вентиляцію;
  • прання необхідно виконувати відповідно до інструкції виробника;
  • зберігання допускається тільки в спеціальних чохлах, які виготовляються з тканини невеликої щільності, що не порушує вентиляцію (забороняється використання для зберігання поліетиленових пакетів);
  • використовувати і зберігати ортопедичні подушки допускається при вологості повітря в приміщенні не більше 65%.

Важливо також своєчасно міняти ортопедичну подушку. Зазвичай термін служби якісних моделей становить близько 10 років. Однак фахівці радять проводити заміну не рідше одного разу на 3-4 роки. Це пояснюється тим, що з часом стан хребта, статура, улюблена поза людини можуть змінюватися, тому обрана раніше модель може виявитися неактуальною.

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время