Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як вибрати компресійні панчохи

Компресійні панчохи є ефективний засіб лікування варикозу, венозної недостатності, поверхневого тромбофлебіту та інших захворювань судин. Також вони використовуються для профілактики тромбозу при вагітності, під час пологів і хірургічних операцій. Щоб домогтися максимального терапевтичного і профілактичного ефекту, дуже важливо знати, як підібрати компресійні панчохи.

Види компресійного трикотажу

Пфобори компресійних панчіх повинен проводитися відповідно до їх призначення. Розрізняють декілька різновидів трикотажу даного класу, що виконують різні функції. У тому числі компресійні панчохи бувають:

  • Профілактичні . Рекомендовані для запобігання розвитку захворювань вен людям, які за професійними чи інших причин багато часу проводять на ногах або в сидячому положенні. Також можуть рекомендуватися при вагітності.
  • Лікувальні . Призначаються лікарем-флебологом при наявності вираженої патології з метою лікування.
  • Госпітальні . Застосовуються під час пологів або при хірургічних операціях з метою запобігання тромбозу.
  • Противиразкові . Використовуються при лікуванні трофічних виразок.

Ступені компресії

Найважливішим параметром для підбору компресійних панчіх є клас їх компресії. Він характеризує величину створюваного білизною тиску. Іншими словами, клас компресії значить, наскільки сильний вплив надає трикотаж. Відповідно, значення цього параметра має відповідати призначенню і цілі, з якою купуються панчохи.

Розібратися з тим, як правильно вибрати компресійні панчохи, в залежності від класу компресії, допоможе наступна таблиця:

Загальні рекомендації по вибору

Ефективне використання компресійного трикотажу можливо тільки в тому випадку, якщо він відповідає високим вимогам якості. В першу чергу мова йде про якість матеріалу. Для виготовлення компресійних панчіх повинні застосовуватися такі матеріали, як натуральна бавовна, лайкра, нейлон, мікрофібра. Інші види волокон для виготовлення якісного компресійного трикотажу, як правило, не застосовуються.

Обов'язково необхідно звертати увагу на маркування компресійних панчіх. На ній повинні бути нанесені всі необхідні дані. У тому числі на маркуванні повинен бути вказаний виробник, матеріали компресійного трикотажу, клас компресії, розмір, вимоги по догляду за білизною.

Розрізняють компресійні панчохи для чоловіків і жінок, хоча принципова різниця між ними відсутній. При виробництві жіночого трикотажу приділяється більше значення дизайну, оскільки передбачається його відкрите носіння.

Необхідно враховувати, що компресійні панчохи є специфічний вид трикотажу. Тому купувати їх рекомендується тільки в спеціалізованих магазинах. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в придбанні якісної продукції, яка буде ефективною в застосуванні.

Підбір розміру компресійних панчіх

Один з найбільш поширених питань покупців полягає в тому, як правильно підібрати компресійні панчохи за розміром. Відповідність білизни по даному параметру має ключове значення для ефективності трикотажу.

Щоб правильно визначити необхідний вам розмір компресійних панчіх, необхідно виміряти такі параметри ноги:

  • діаметр гомілки в найвужчому місці;
  • діаметр гомілки в найширшому місці;
  • діаметр стегна;
  • довжина ноги від п'яти до стегна.

Заміри рекомендується проводити вранці, до появи набряклості ніг.

Допомогти в тому, як вибрати розмір компресійного трикотажу, після проведених замірів допоможе спеціальна таблиця.

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время