Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як вибрати ортопедичний килимок

Масажний килимок для дітей - медичний виріб, застосування якого сприяє усуненню легких вроджених дефектів формування опорно-рухової системи, а також запобігає розвитку плоскостопості. При його правильному виборі і застосуванні досягаються наступні корисні ефекти :

 • правильне формування зводу стопи у дитини;
 • забезпечення оптимального навантаження і тонізація шкіри;
 • зміцнення суглобів і корисну дію на що формуються кістки;
 • стимулювання нормального кровотоку;
 • тренування мускулатури стопи і гомілки;
 • правильний розвиток зв'язок;
 • усунення втоми.

Головною функцією ортопедичного масажного килимка є профілактика такої хвороби, як плоскостопість, і інших дефектів розвитку стопи у дитини, запобігання їх подальшого розвитку. Також він запобігає розвитку остеохондрозу і сколіозу.

Батьки повинні мати уявлення про те, як вибрати масажний килимок, щоб домогтися від його використання максимальної користі.

Показання до застосування масажного килимка

Рекомендацію щодо використання даного виду медичних виробів видає дитячий лікар-ортопед. Також профільний фахівець зможе порадити, який ортопедичний килимок вибрати для дитини в кожному конкретному випадку. Основним показаннями до його призначенням є:

 • плоскостопість в будь-якій формі;
 • комплексне або окреме порушення поштовховою, ресорної, балансування функцій стопи;
 • порушення при розподілі навантаження на стопу дитини;
 • поява деформації стопи або прогресування вже наявних порушень;
 • порушення при формуванні ходи дитини.

До протипоказань відноситься наявність грибка стопи, а також будь-які пошкодження шкіри. В інших випадках протипоказань практично не існує.

Дія масажного ортопедичного килимка засноване на його особливої рельєфній структурі, яку формує безліч опуклих елементів, що мають особливу форму і певний розмір. Ці елементи впливають на поверхню стопи під час ходіння або стояння дитини на килимку. Найбільш позитивна дія досягається при систематичному виконанні масажу відповідно до рекомендації лікаря.

Види масажних килимків

Щоб правильно вибрати масажний килимок, необхідно, перш за все, визначитися з його оптимальним видом. Розрізняють такі основні види цих виробів:

 • Килимки . Окремі вироби, які мають виступи різної форми і висоти. Ці виступи забезпечують вплив на окремі ділянки стопи з необхідним зусиллям. В результаті цього стимулюються мікросокращенія м'язів стопи, які забезпечують позитивний ефект.
 • Пазли . Набір невеликих елементів з фігурними замками на краях, з яких можна зібрати масажне покриття потрібної площі і форми. Дозволяють створювати покриття, в якому поєднуються ділянки з різним типом рельєфу. Дають можливість проводити заняття в ігровій формі, цікавою для дітей.
 • Півсфери ( «їжачки») і балансувальні диски . Об'ємні фігури, наповнені гелем або повітрям, з опуклими масажними елементами. Форма виробів дозволяє забезпечувати найкращий контакт зі стопою для досягнення максимального позитивного ефекту. Додатковою користю від занять є розвиток вестибулярного апарату і поліпшення координації.

Як вибрати масажний килимок

Щоб від застосування виробу був максимально корисний ефект і не було шкоди, потрібно знати, як вибрати ортопедичний килимок для дітей. Потрібно врахувати кілька важливих моментів, в тому числі вік дитини. Вправи на ортопедичному килимку можуть викликати певний дискомфорт і невеликі больові відчуття, які погано переносять маленькі діти. Тому, чим менша дитина, тим м'якшим має бути килимок. Малюкам до 3 років краще підійдуть моделі з каучуку. Для дітей старше 3 років вже можна вибирати силікон.

Перед покупкою дитини слід поставити на килимок, щоб перевірити, наскільки він зручний і комфортний для нього. Пробудити інтерес до вправ у маленьких дітей допоможе яскравий і барвистий дизайн виробу.

Матеріал килимка повинен бути досить пружним, щоб забезпечити необхідну глибину опрацювання стопи. Крім того, потрібно простежити, щоб матеріал легко чистився і сушився. Від нього не повинно виходити неприємного різкого запаху, він не повинен фарбувати ноги під час занять. Рельєфні елементи килимка повинні бути досить міцними і надійно кріпитися до основи.

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время