Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як вибрати устілки при плоскостопості?

Поперечна плоскостопість характеризується уплощением поперечного зводу. Стопа хворого має поперечно-розпластану форму і стає коротшим з відведеним в сторону великим пальцем. Для зменшення симптомів і корекції важливо розуміти, які устілки потрібні при поперечному плоскостопості.

При цій формі захворювання важливо забезпечити підтримку поперечного зводу. Тому устілка обов'язково повинна мати:

  • пелоту - рівномірно розподіляє навантаження на передній відділ стопи.
  • Каркас - захищає і підтримує подовжній вод, перерозподіляє навантаження по стопі.

Крім того, устілки при поперечному плоскостопості можуть мати п'ятковий амортизатор. Цей важливий елемент зменшує ударне навантаження, яка впливає на п'яту при ходьбі. За рахунок цього забезпечується захист ахіллове сухожилля і тазостегнових суглобів.

Всі геометричні параметри ортопедичних устілок при поперечному плоскостопості також повинні бути визначені лікарем. Він підбирає розміри всіх коригувальних елементів вироби на основі будови стопи пацієнта, характеру і ступеня деформації.

Особливості підбору устілок для дітей

Патології стопи зазвичай формуються в дитячому віці. У цей період ще є хороший шанс повного вилікування. Тому багатьох батьків цікавить: як вибрати ортопедичні устілки для дітей.

  1. Параметри вироби повинні визначатися тільки дитячим ортопедом. Самостійний вибір неприпустимий, оскільки неправильний підбір може тільки завдати додаткової шкоди.
  2. Незалежно від типу плоскостопості дитячі устілки повинні мати потовщений супінатор. Це пов'язано з тим, що поздовжній звід у дитини ще не сформований і потребує підтримки.

Висновки

  1. Ортопедичні устілки - ефективний засіб для корекції плоскостопості.
  2. Щоб домогтися максимального ефекту від їх використання, важливо правильно підібрати вироби, в залежності від типу захворювання. Підбір повинен здійснювати лікар.
  3. Устілки повинні бути виготовлені з якісних матеріалів, які забезпечують комфортне носіння та ефективну підтримку стопи.
0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время