Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як використовувати ортопедичну подушку для новонароджених

Маленькій дитині дуже важливо забезпечити оптимальні умови для нормального розвитку. У тому числі особливе значення має правильне формування скелета і постави. Для цієї мети можна використовувати такі вироби, як дитячі анатомічні подушки. Їх необхідно використовувати так, щоб принести користь, а не нашкодити дитині. Тому багатьох батьків цікавить, як правильно користуватися ортопедичної подушкою для новонароджених.

Коли і для чого потрібна ортопедична подушка малюкові

Основну частину часу немовлята проводять в положенні лежачи. При цьому на шию можуть доводитися значні навантаження, що може призводити до неправильного формування кісток хребта, черепа і до появи інших відхилень. Тому в деяких випадках може призначатися ортопедична подушка для новонароджених . Це спеціальне виріб підтримує в правильному положенні шию і забезпечує оптимальний тонус мускулатури. Її використання сприяє нормальному формуванню скелета малюка, нормалізує кровопостачання.

Призначає використання даного виду медичних виробів дитячий ортопед. Він же визначає, з якого місяця варто починати користуватися ортопедичної подушкою для новонароджених. До числа основних показань належать:

  • кривошия у дитини;
  • порушення нормального тонусу шийної мускулатури - надмірний або занадто слабкий тонус;
  • неправильне формування і зміна форми кісток черепа;
  • формується сколіоз у дитини;
  • наслідки перенесених родових травм, що призводять до зміщення хребців шийного відділу.

Необхідно враховувати, що класти немовляти на ортопедичну подушку допускається виключно за призначенням лікаря. Здоровим дітям, у яких відсутні перераховані вище порушення, використання будь-якої подушки, як мінімум, до 5 місяців (а краще - до 1 року) протипоказано. Також про доцільність застосування таких пристосувань слід серйозно задуматися, якщо немовля часто відригує.

Види виробів

Ортопедичні подушки, призначені для немовлят, випускаються в декількох різновидах, які класифікуються за формою. Основними їх видами є:

  • Підголовник . Класичний тип подушки зі спеціальною виїмкою в центрі для головки малюка і невеликими валиками для фіксації шиї.
  • похила подушка або трапеція . Має невеликий нахил, який дозволяє запобігти заковтування зригуючих дитиною мас. Звертаємо особливу увагу, що використання такої подушки тільки допомагає батькам, але ніяк не означає, що малюка можна залишати без нагляду.
  • Позиционер . Спеціальний тип подушки, який фіксує положення головки і тіла малюка.

Рекомендації щодо застосування

З якого місяця використовувати для новонароджених ортопедичну подушку, визначає лікар. Якщо є медичні показання, то таке пристосування може бути призначено вже на перших тижнях життя (як правило, не раніше 15-го дня). Також фахівець порадить батькам, як користуватися ортопедичної подушкою для новонароджених в конкретному випадку. У той же час на даний рахунок є ряд загальних рекомендацій.

Важливо визначитися з тим, як класти новонародженого на ортопедичну подушку, щоб забезпечити правильне положення. Головка малюка завжди повинна розташовуватися в спеціальному поглибленні в центрі вироби. Подушки класичної форми мають два поздовжніх валика різної висоти, розташовані по краях. Це дозволяє розташовувати шию немовляти на одній лінії з рештою хребтом в будь-якому положенні сну. Укладати новонароджених в ортопедичну подушку на спину потрібно таким чином, щоб валик меншої висоти розташовувався під шиєю. Якщо ви укладаєте грудничка на бік, то під шиєю грудничка повинен розташовуватися високий валик.

Щоб ортопедична подушка приносила користь, за нею потрібно доглядати і контролювати її поточний стан. Не забувайте регулярно провітрювати виріб на вулиці. Прання можна виконувати при наявності такої необхідності, строго дотримуючись інструкцій виробника. Зазвичай прати такі подушки можна в пральній машинці в делікатному режимі з температурою не більше 40 ° C. Сушити їх краще в приміщенні без доступу прямих сонячних променів. Для деяких матеріалів наповнювачів прання може бути протипоказана.

Регулярно слід перевіряти рівень пружності вироби. Якщо після натискання подушка не приймає первісну форму, то її потрібно замінити.

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время