Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Як зберегти здорову спину, працюючи в офісі

Практично всі офісні співробітники рано чи пізно стикаються з проблемами зі спиною. Як правило, вони проявляються у вигляді неприємних больових відчуттів в області попереку і шиї. Причина криється в малорухливому, сидячому способі життя, адже для багатьох «блакитних комірців» робота - це майже повна нерухомість протягом декількох годин поспіль. При цьому робоче місце може бути організовано не зовсім правильно, через що сидить перед монітором працівник змушений мимоволі приймати не зовсім природну позу, помічаючи це лише при появі больових відчуттів.

Варто відзначити, що самі по собі ці відчуття ще не говорять про наявність серйозного захворювання, такого як, наприклад, остеохондроз. Однак насторожитися варто. При регулярних, нехай навіть не сильних, болях в спині, найправильніше буде - сходити до лікаря і пройти обстеження. Якщо ніякої явної патології немає, потрібно просто допомогти хребту і зайнятися зміцненням м'язового корсету тулуба - спини, грудей і живота.

Незайвим буде і привчити себе до виконання протягом робочого дня простих вправ для поліпшення кровообігу і підвищення активності м'язів спини. Ось деякі з них:

1. Сидячи на стільці зчепити руки на потилиці і постаратися нагнутися якомога сильніше назад (вдих), а потім вперед (видих). Повторювати 5-10 раз.

2. Сісти на стільці рівно, руки поставити на пояс і робити повороти тулубом вправо і вліво. 5-10 повторів.

3. Сидячи на стільці підняти руки над головою, закласти долоню правої руки за лікоть лівої і робити нахили в сторони. До 10-ти повільних нахилів в кожну сторону.

4. Для розробки плечових суглобів потрібно покласти кисті рук собі на плечі і робити обертові рухи вперед-назад. 10 повних обертів в одну і в іншу сторони.

5. Просте вправу, щоб зняти напругу м'язів шиї. Опустити голову вниз, розслабивши м'язи, і підняти вгору плечі. У такому положенні потрібно провести близько п'яти секунд, після чого можна розслабитися. Повторювати до 15-ти разів.

Повторювати вправи слід раз в 1,5-2 години. Можна виконувати не всі відразу, а чергувати.

Важливо також стежити за своєю поставою. Спину слід тримати рівно, не сутулитися і не приймати неприродних поз. Якщо контролювати поставу самостійно не виходить, можна вдатися до допомоги спеціальних корсетів і коректорів постави. Щоб виробити звичку тримати спину прямо, досить носити їх по три-чотири години на день.

Що ще може допомогти? У ОРТОТЕКЕ Ви легко підберете масажери для самостійного масажу будинку після робочого дня. Для розслаблення м'язів, зняття спазмів і поліпшення кровообігу чудово підійдуть ручні масажери. Для більш інтенсивного масажу можна придбати електричні. Вони, як правило, мають масу насадок, які розширюють спектр їх дії і лікувальних властивостей.

Сумніваєтеся у виборі? Фахівці Ортопедичних салонів ОРТОТЕКІ завжди готові проконсультувати і допомогти підібрати оптимальний варіант саме для Вас!

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время