Замовити зворотній дзвінок Пн-Пт 10:00–20:00; Сб-Вс 10:00-18:00
00
00 грн.
Ваш кошик порожній
Каталог товарів
Каталог товарів

Зустрічайте продукцію KINERAPY - сучасний підхід до здоров'я і активності!

Для здорового та повноцінного життя нам необхідно рухатися кожен день! Саме ця ідея об'єднує всі вироби KINERAPY, які призначені для відновлення після травм, підтримки тонусу і розвитку координації і моторики.

Вироби KINERAPY поєднують в собі простоту використання, високу якість матеріалів, а також комфорт, безпеку і ефективність вправ.

KINERAPY пропонує Вам не тільки ідеальні інструменти для формування правильної постави, масажу і скандинавської ходьби , а й методики спрямовані на якнайшвидше відновлення і вдосконалення людського організму.

В асортименті KINERAPY кожен не залежно від статі і віку знайде для себе ідеально підходящий варіант: це і надувні гімнастичні м'ячі (фітболи), голчасті масажери, надувні тренажери і балансувальні диски, що створюють штучну нестабільність. Завдяки їм для збереження рівноваги доводиться задіяти м'язи-стабілізатори спини, які зазвичай звикли «відпочивати». Ось так практично без зусиль непомітно поліпшується координація рухів і постава, а тіло стає більш гнучким і підтягнутим.

М'ячі й масажери KINERAPY

А для тих, хто вважає за краще активні прогулянки на свіжому повітрі, KINERAPY пропонує універсальні палиці для скандинавської ходьби - гуляти з такими палицями набагато корисніше: при скандинавської ходьбі задіюються 90% м'язів тіла, включається в роботу плечовий пояс, істотно знижується навантаження на колінні суглоби, спалюється до 46% більше енергії, ніж при звичайній ходьбі. Скандинавська ходьба розвиває витривалість, підвищує стійкість до стресів, об'єднує з однодумцями, дарує здоров'я, спілкування і відмінний настрій.

Палиці для скандинавської ходьби KINERAPY

Також в асортименті є і захоплюючі м'ячі-тренажери для самих маленьких: веселий м'яч-кенгуру і нескінченно чарівний тренажер-іграшка Рудий Пес подарують дітям відмінний настрій і допоможуть розвинути реакцію і координацію рухів.

Всі вироби KINERAPY виробляються з найсучасніших і екологічних матеріалів, відповідно до Європейських стандартів якості та безпеки, що підтверджено сертифікатами.

Якщо Вам близька ідея активності і руху як основи здоров'я - приходьте в ОРТОТЕКУ за новинками!

0Вибране0ПорівнянняCheckout
×

Заказать обратный звонок

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих
персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Спасибо за оставленную заявку!
Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время